Page Banner

Delta Marina Bilgi Bankası

KKTC Giriş-Çıkış ProsedürüGiriş-Çıkış Prosedürü
 

KIBRIS, GİRNE VE DELTA MARİNAYA HOŞGELDİNİZ

Ülkemizde güzel günler geçirerek hoş anılarla ayrılmanızı umuyoruz. Marinamıza giriş yaptığınız şu andan itibaren; marina görevlisi muhaceret polisini ve gümrük memurunu teknenize çağıracaktır. Gümrük memuru teknenize gelmeden paseralla indirilmez, tekne bağlanmaz. Bazen polis tekneye gelmek yerine sizi ofisine çağırabilir. Marina görevlisi ile polisin ofisine gidebilirsiniz. İşlemleriniz yapılana kadar lütfen marina görevlisinin talimatlarını takip ediniz.

Teknenizde herhangi bir evcil hayvan, bitki veya sağlık sorunu varsa sağlık memuruna bildirmemiz gerekir. KKTC’ye sağlık ve gümrük birimlerinden izinsiz hayvan, bitki sokmak yasaktır. Bu nedenle bu bilgileri ofise acilen bildirmelisiniz. Hayvan, bitki ve sağlık sorunlarının deklere edilmemesinin sorumluluğu size aittir.

Muhaceret polisi pasaport, tekne evraklari ve mürettebat listesini gördükten sonra giriş işlemlerinizi yapacaktir. Ayrıca gümrüğe tabi eşyalarınız varsa gümrüğe bildirilmelidir. Bunun da bildirilmeme sorumluluğu size aittir.

Bu işlemlerden sonra lütfen teknenizin evrakları ile marina ofisini ziyaret ederek liman başkanlığına verilmek üzere, variş bildirgesi ve mürettebat listesini doldurunuz.Marinaya varışınız ofis çalışma saatleri dışında ise lütfen sabahleyi̇n geci̇kmeden ofise geliniz.

Marinamızda 24 saat boyunca su, mazot ve çamaşırhane servisi alabilirsiniz. Ödemeler kredi kartı ile olabileceği gibi nakit ödemeler tl, usd, stg, euro ve kl olarak alınabilmektedir.

 • Elektrik ve su hizmetleri son teknoloji modern pedestaller ile verilmektedir.
 • Mazot, su ve elektrik bağlama servisleri marina görevlisi tarafından yapılmaktadır
 • Ofis çalısma saatlerımız Pzt - Cuma 08.00- 17.00, C.tesı ise 08.00- 13.00’tür. Pazar günleri kapalıyız.
 • Yazın Cumartesi günleri akşam 17.00'a kadardır.

KKTC'DE LİMAN BAŞKANLIĞI - PORT AUTHORITY-

Çıkış gün ve saatinizi bir gün önceden özellikle de liman başkanlığı ve gümrük dairesine çalışma saatlerinde marina ofise bildirirseniz, çıkış işlemleriniz organize edilir ve liman çıkışbelgeniz ofis tarafından tedarik edilir.

Muhaceret polisi çıkış işlemlerinizi tamamladıktan sonra ofis veya güvenlik/marina acente görevlisi tarafından liman çıkış belgeniz size verilir. Muhaceret polisi çıkışta ya teknenize gelir ya da sizi ofisine çağırır. Marina görevlisiyle birlikte giderek çıkışınızı yaptırınız. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra marinadan hemen ayrılmak zorundasınız. Ayrıldıktan sonra KKTC sahillerine demirleme veya kıyıya yanaşma, çıkma yasaktır.

Hava raporu hergün ofis girişine asılmaktadır. Daha detaylı hava raporlarını ofisteki ücretsiz hızlı internet servisimizi kullanarak görebilir, maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Taksi, kiralık araba, turistik gezi, scuba dalış vs gibi konuları ofisimiz sizin adınıza organize edebilir. Tamirat ekibimiz teknenizin lift ile karaya alınmasını, altının water jet ile yıkanması yanında, ahşap, fiber, makine kaynak, elektrik, branda her türlü tamiratı yapabilir.

Daha detaylı bilgiler için lütfen ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Yasak BölgelerYasak Bölgeler
 

Yasak Bölgeler

KKTC Yasak Bölge Haritası KKTC Yasak Bölge Bilgi KKTC Yasak Bölge Bilgi KKTC Yasak Bölge Bilgi

Delta Marina Yerleşim PlanıMarina Yerleşim Planı
 

Delta Marina Yerleşim Planı

Delta Marina Yerleşim Planı

Satılık Tekneler
 

Merlin 14
 • room Delta Marina
 • account_circle Durum: İkinci El
Fiyatı 20.000 £ Detaylı Bilgi
İris
 • room Delta Marina
 • account_circle Durum: İkinci El
Fiyatı 20.000 ₺ Detaylı Bilgi
Djinn
 • room Delta Marina
 • account_circle Durum: İkinci El
Fiyatı 35.000 £ Detaylı Bilgi
İsolde
 • room Delta Marina
 • account_circle Durum: İkinci El
Fiyatı 7.000 £ Detaylı Bilgi
Barracuda-1
 • room Delta Marina
 • account_circle Durum: İkinci El
Fiyatı 16.000 € Detaylı Bilgi
Loading